Thank You!  

The following people contributed to the February Face-Off campaign:


Mr. Peter C. Edmunds '94
Mrs. Jennifer Stringham Gaudron '94
Ms. Sarah P. Gee '94
Mrs. Micol Raab Hiatt '94
Mr. Christopher S. Klingenstein '94
Ms. Helen H. Walker '94
Ms. Susan Bellizzi Cirone '95
Mr. Eric R. Cooper '95
Ms. Robynn L. Fortner '95
Mr. Bradley P. Hunt '95
Mr. Alexander T. Noble '95
Mr. Jesse M. Bontecou '96
Mrs. Catherine Weidinger Gruhler '96
Mrs. Jessica Cohen Light '96
Mr. Jeremy C. Miller '96
Mrs. Tatum Vittengl Smigelski '96
Mr. Javier C. Winnik '96
Mrs. Julie Rubinstein Bronder '97
Mr. Nicholas S. Corrao '97
Mr. John R. Dumler '97
Mrs. Aleisha Cabaniol Gibbons '97
Mr. Brian W. Gulotta '97
Mr. Samuel R. Hindels '97
Mr. Thomas E. Hunt '97
Mr. Gordon B. Kellam '97
Mr. Evan J. Kelley '97
Mrs. Kristina Thaute Miller '97
Mr. Stuart A. Miller '97
Mrs. Jessica Morris '97
Mr. Brett M. Obletz '97
Dr. Marion Yates Schiff '97
Mr. Thomas T. Thibeault, Jr. '97
Mr. John G. Boucher '98
Ms. Traci M. Hinden '98
Mrs. Lindsay Slattum Johnson '98
Ms. Malinda L. Lareau '98
Ms. Lauren A. Levin '98
Dr. Kristina Laskovski McElhinney '98
Mr. Daniel K. Morris '98
Mr. Timothy P. Murphy '98
Mr. Jason J. Pendrock '98
Mr. Jason C. Rano '98
Mr. Christopher A. Reichart '98
Mr. Jeffrey D. Soule '98
Mr. Todd A. Ballaban '99
Mr. Benjamin F. Bellizzi '99
Mr. Andrew J. Borek '99
Mr. Alexander J. Cutler '99
Miss Brooke J. Danahy '99
Mrs. Sarah Cushwa Divine '99
Mr. Steven M. Duryee '99
Ms. Molly Formel Ferguson '99
Mrs. Laura R. Gullison-Barr '99
Mr. Daniel S. Gulotta '99
Baron Michael D. Gutenplan '99
Ms. Caitlin J. Jarvis '99
Baron Marcus J. Mueller '99
Mrs. Anne Workman Mulholland '99
Ms. Leah McClure Murphy '99
Mr. Justin E. Orgel '99
Mrs. Heather Crispin Polk '99
Dr. Jose de Jesus Rodriguez '99
Mr. George S. Scoville III '99
Mr. Brandon A. Taylor '99
Mrs. Anna Donahue Fiske '00
Mr. Daniel C. Fokine '00
Ms. Brooke Beebe Noble '00
Mr. Justin M. Ross '00
Ms. Sarah J. Scheinman '00
Rear Admiral Alexander Shuman '00
Dr. Forrest D. Stuart '00
Mr. Shawn D. Baron '01
Mr. Alex L. Barrett '01
Mr. Jasjit S. Batra '01
*Mr. David W. Berke '01
Mr. Nicolas B. Emery '01
Mr. Justin M. Fagan '01
Ms. Natalie Hooper '01
Mr. Andre J. Horton '01
Mrs. Karaline Nolen Johnson '01
Mr. Johnny S. Kim '01
Mr. Jeffrey J. Kleinops '01
Mrs. Tracey Gordon Montoya '01
Ms. Louisa W. Ryan '01
Mr. Philip A. Sandick '01
Mr. William T. Sargent '01
Mr. Daniel N. Sculnick '01
Ms. Erin L. Streiff '01
Mr. Brian K. Weinberg '01
Ms. Lillian Becker '02
Mr. Jeremiah A. Callahan '02
Mr. James O. Carroll '02
Mr. Scott K. Davidson '02
Ms. Roxanne D. Gaudiel '02
Ms. Julia M. Hansen '02
Ms. Betsy P. Houseman '02
Mr. Adam T. Lichtenberg '02
Mrs. Emily Bean Livezey '02
Mrs. Jaclyn Brander Marshall '02
Mr. Bryan A. Mornaghi '02
Ms. Helen E. Murfey '02
Mr. Devon R. O'Rourke '02
Mr. R. Coleman Parry '02
Mr. Jeffrey M. Pietrasiak '02
Ms. Michaela E. Romano-Meade '02
Mrs. Katie Dalton Rose '02
Mr. Timothy J. Rotolo '02
Miss Elizabeth G. Scoville '02
Mr. James J. Simpson '02
Mr. Matthew P. Sposito '02
Mr. Alexander H. Watts '02
Mr. Charles G. Bouteiller, Jr. '03
Mr. John W. Hull '03
Mr. Frank R. Jewell '03
Mr. William Kim '03
Ms. Julia W. Palmateer '03
Mr. Robert Morgan Ralph '03
Mr. Bradford W. Ross '03
Mrs. Samantha A. Shaw '03
Mr. Jason H. Swist '03
Dr. Ernest Y. Tchoi '03
Mr. Nathan E. Tolman '03
Mr. Nicholas R. Farina '04
Ms. Elisabeth R. Feeney '04
Ms. Sarah J. Goldberg '04
Ms. Kathryn P. Hollister '04
Mr. Robert J. Jacobs '04
Ms. Ryan T. Kelley '04
Ms. Faye Abrams Klein '04
Mr. Jarrett E. Mathis '04
Mrs. Joo Hyang Choi Park '04
Mr. David H. Schlansky '04
Capt. Andrew R. Shebelut '04
Mr. William C. Stern '04
Mr. Kraig D. Strong '04
Mr. Stuart G. Appleton '05
Ms. Meagan J. Beck '05
Ms. Johanna Becker '05
Mr. William E. Beckham IV '05
Mr. Thomas J. Carroll '05
Mr. Matthew G. Crowson, M.D. '05
Mr. Ryan Farrell '05
Mrs. Kathryn Kollmer Gaudin '05
Ms. Kathia M. Havens '05
Mr. Thomas R. Hunter '05
Ms. Amanda E. Jungles '05
Ms. Zoe A. Keve '05
Ms. Karina L. Kiriakedes '05
Ms. Courtney E. Miller '05
Ms. Kelsey P. Mullen '05
Ms. Emma K. Spielman '05
Mr. Tyler A. Spofford '05
Ms. Christine Y. Tchoi '05
Mr. Robert Vilches '05
Mr. John W. Beebe '06
Ms. Ekaterina Belakovskaia '06
Mr. Ian A. Bishop '06
Mrs. Alexandra Kelley Gadsden '06
Mr. Christopher B. Garis '06
Ms. Lauren I. Ginsberg '06
Miss Alexandra R. Hancock '06
Ms. Theresa C. Hardcastle '06
Miss Courtney J. Kollmer '06
Miss Mong Shuen Lu '06
Ms. Molly C. Martinecz '06
Ms. Althea L. Morrison '06
Mr. Stephen W. Piatelli '06
Miss Eleanor W. Rines '06
Miss Hannah M. Sheldon-Dean '06
Sergeant Henry S. Switlik '06
Mr. Adam M. Szczepanski '06
Mr. John W. Watkins, Jr. '06
Mr. Benjamin R. Weil '06
Mr. Jeffrey G. Wexler '06
Ms. Nicole E. Bouteiller '07
Mr. John Diebold '07
Ms. Tara E. Fulco '07
Mr. Crawford C. Hamilton '07
Ms. Katharine E. Hitchcock '07
Ms. Allison A. Letourneau '07
Mr. Robert E. McNitt '07
Mr. Lucas A. Miller '07
Ms. Elizabeth A. Scully '07
Ms. Leah H. Slingerland '07
Lt. Travis T. Vayda '07
Mr. Christopher J. Buonomo '08
Ms. Katherine F. Cahill '08
Mr. Jonathan Chiu '08
Mr. Daniel M. Ells '08
Ms. Erica Ginsberg '08
Ms. Emily J. Harrigan '08
Mr. Justin Holmes '08
Ms. Sarah A. Kinne '08
Miss Pat Tingchen Li '08
Ms. Samantha P. Macchi '08
Ms. Mary E. Pace '08
Miss Chelsea R. Resnick '08
Mr. Samuel K. Shapiro '08
Mr. Thomas M. Smythe '08
Miss Abigail I. Tufts '08
Mr. Sasa Zelenovic '08
Miss Alexandra N. Appel '09
Mrs. Kelly Brennan Bendyn '09
Ms. Caroline Benedetto '09
Ms. Laura M. F. Bishop '09
Miss Kelsey K. Brown '09
Ms. Chantal Choi '09
Mr. George W. Connell '09
Mr. Jeconiah E. Cronze '09
Ms. Chelsea N. Fizell '09
Mr. Michael M. Gardineer '09
Mr. Thomas Gutierrez '09
Mr. Jeremiah J. Jemison '09
Mr. Alassane T. Kane '09
Miss Shannon Kerr '09
Mr. Matthew J. Kopel '09
Miss Shiyi Liu '09
Ms. Annette Lo '09
Ms. Whitney F. MacKay '09
Ms. Mika L. Nakashige '09
Mr. Richie Pallai '09
Mr. Gregory T. Piatelli '09
Mr. Paul A. Piatelli '09
Ms. Nicole L. Picotte '09
Ms. Meagan E. Pratt '09
Ms. Lauren A. Quilty '09
Mr. Myles T. Quinn '09
Mr. Christopher L. Rinaldi '09
Ms. Molly L. Ryan '09
Mr. Kevin A. Scheller '09
Mr. Matthew L. Spurling '09
Miss Clara A. St. Germain '09
Mr. John A. Stout, Jr. '09
Mr. Zeke B. Testa '09
Mr. Samuel Paul Torney '09
Mr. Michael G. Von Trachtenberg '09
Ms. Kelly J. Wallace '09
Mr. Calvin S. Yoon '09
Ms. Emily D. Bastarache '10
Mr. Michael S. Beucler '10
Mr. Charles B. H. Brey '10
Ms. Alexandra B. Colbert '10
Miss Whitney E. Colbert '10
Miss Nancy P. Conolly '10
Ms. Emily S. Couch '10
Ms. Arianna Daemi '10
Mr. Noah G. O. Dunn '10
Ms. Andreina Feijoo Gomez '10
Ms. Meredith P. Fulco '10
Mr. Mauricio J. Gonzalez, Jr. '10
Mr. Samuel B. Greer '10
Mr. Fletcher D. Kollmer '10
Mr. Christopher B. Landry '10
Mr. Tyler J. Reighley '10
Mr. Tyler R. Roselli '10
Ms. Selina A. Sun '10
Mr. Keith M. Veronesi '10
Mr. Pilho C. Chang '11
Dr. Christian P. Cordier '11
Ms. Kendall C. Coyne '11
Ms. Margaret A. Fiertz '11
Mr. Moritz P. Grosser '11
Ms. Martha R. Hagerty '11
Ms. Madeline J. Hunsicker '11
Mr. John F. Irving '11
Ms. Georgia R. Johnston '11
Mr. Christopher M. Jordan '11
Ms. Kathrin F. Kolvenbach '11
Ms. Jenny B. Quilty '11
Mr. Eric A. Robinson '11
Miss Ashley E. Toffolon '11
Miss Kelsey A. West '11
Mr. Stephen J. Bell '12
Ms. Elizabeth H. Benedict '12
Mr. Christopher W. Bowman '12
Ms. Caroline G. Carey '12
Miss Roya Daemi '12
Ms. Alexanne N. English '12
Ms. Ruby C. Fee '12
Ms. Lucy G. Fowlkes '12
Miss Eleanor D. Gahagan '12
Ms. Jennifer E. Grogan '12
Mr. Michael J. Harrigan '12
Mr. Thomas J. Harrigan '12
Mr. Samuel D. Hooper '12
Mr. Simon Jia '12
Mr. Lasse E. Krause '12
Ms. Katharina S. Kreke '12
Ms. Phuong Chi Nam Le '12
Ms. Taylor C. Lynch '12
Mr. Samuel C. Maher '12
Miss Christa A. Montano '12
Ms. Olivia M. E. Morrow '12
Mr. Matthew A. Nelson '12
Ms. Peiyun Ni '12
Mr. Connor C. Pelkey '12
Miss Chelsea R. Preston '12
Ms. Kira C. Puth '12
Mr. Barrett B. Ramsay '12
*Ms. Hilary C. Rawding '12
Mr. Niklas R. Rhodes '12
*Mr. Joseph A. Ross '12
Miss Juliet E. Shatkin '12
Ms. Jamie O. Smith '12
Mr. Matthew T. Steiner '12
Mr. Christopher Utz '12
Ms. Madison L. Vessels '12
Mr. Thomas B. Wilcock III '12
Mr. Corey T. Wisnowski '12
Mr. Daud Baz '13
Ms. Elizabeth D. W. Berg '13
Mr. Bryan J. Bohaty '13
Ms. Haley L. Bolton '13
Mr. Jackson W. Borwick '13
Miss Madeleine D. Bricken '13
Ms. Elizabeth A. Butler '13
Mr. Samuel P. Clougher '13
Ms. Anna T. Driscoll '13
Miss Eliza R. Farley '13
Ms. Grace W. Fowler '13
Mr. John C. Fox '13
Mr. Corey B. Gary '13
Miss Elsie M. Guevara '13
Ms. Swetha Kodali '13
Ms. Anna K. Kreke '13
Mr. Wesley J. Lickus '13
Ms. Madeleine W. Maher '13
Miss Olivia H. Mason '13
Mr. Matthew J. Renzi '13
Mr. Jared E. Shatkin '13
Mr. Noah P. Sinkoff '13
Ms. Rhiannon E. Vanderbeek '13
Ms. Harriet F. Waldron '13
Mr. David B. Watkins '13
Mr. Luyi Xie '13 *



powered by finalsite